Nasza redakcja oraz telewizja internetowa 4disco.tv objęła patronatem medialnym Jarmark św. Michała w miejscowości Daleszyce. Jest to dla nas ważna impreza, ponieważ Daleszyce to rodzinna miejscowość naszych sióstr – Klaudii oraz Wiki Kozłowskich! Dziewczyny wybiorą się w swoje rodzinne strony aby zrobić oficjalną relację z wydarzenia i zarejestrować wspaniałą zabawę mieszkańców! Przeprowadzą wywiady nie tylko z publicznością, lecz także z GWIAZDĄ WIECZORU – zespołem AKCENT!

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji podczas Jarmarku!

W dniach 1-2 października rynek w Daleszycach będzie najgorętszym miejscem na mapie Polski. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, GWIAZDĄ niedzielnego WIECZORU będzie ZENEK MARTYNIUK oraz RYSIU WAROT – czyli zespół AKCENT! Ponadto wystąpią Kabaret z Konopi i kapela Jędrusie.

To już 10. edycja Jarmarku św. Michała w Daleszycach. Wspólnej zabawie patronowało będzie hasło „Jarmark dawniej i dziś”.

             W sobotę 1 października starujemy o 17.00 z zabawą na ludową nutę. Nie zabraknie więc występów lokalnych zespołów ludowych, kapeli oraz uczniowskich popisów artystycznych, będą gawędy, przyśpiewki, tańce i prezentacja obrzędów ludowych.

            W niedzielę, 2 października, zabawa rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie scenicznym przeplatać się będzie tradycja z nowoczesnością. Będziemy świadkami widowiskowej inscenizacji Chrztu Polski, zobaczymy prezentację rzemiosł w osadzie średniowiecznej. Wokół sceny poczujemy typowo jarmarczny klimat. Będzie kiermasz, pokazy obrzędów ludowych, warsztaty rękodzieła oraz degustacja potraw i nalewek regionalnych. Wystąpi Kabaret Z Konopi i kapela Jędrusie a gwiazdą wieczoru (ok. godz. 19.00) będzie zespół AKCENT!

 Wstęp BEZPŁATNY!

Moc atrakcji dla najmłodszych: malowanie na szkle, produkcja korali z makaronu, świętokrzyskich czarownic metodą origami, przejażdżki furmanką oraz gigantyczne wesołe miasteczko.

Tradycyjnie podczas obchodów Jarmarku zostaną rozdane Złote Wagi coroczne nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

Organizatorami Jarmarku są: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Daleszyckiej przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Daleszycach i Świetlicą Integracyjno-Wspierającą „Promyczek”.

Zapraszamy MY, zapraszają KLAUDIA i WIKI oraz zaprasza sam ZENEK MARTYNIUK!

Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Widzimy się na rynku w Daleszycach! ♥

 

Zenek Martyniuk (AKCENT) zaprasza na koncert w DALESZYCACH, 2.10.2016!

ZENEK MARTYNIUK z grupy AKCENT zaprasza wszystkich fanów na swój koncert, który odbędzie się już 2.10.2016 r. w Daleszycach (woj. świętokrzyskie)! Oficjalną relację z wydarzenia poprowadzi 4disco.tv.! Zapraszaaaamyyyy!!! 🙂 Realizacja video, montaż: Klaudia Kozłowska.

 

mgok-daleszyce-plakat-a3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here