Pod pseudonimem artystycznym WISZU skrywa się młody wokalista – Piotrek Wiszowaty. Wiszu na rynku muzycznym jest od 4 lat. Początki jego kariery to utwory takie jak: „Lubisz czy nie”, „Mała”, „Szalona dziewczyna”, „Tak tylko ona”, czy „Różowa mini”. To tylko kilka tytułów, repertuar Wisza jest naprawdę bogaty!

Rok temu Piotrek musiał „odłożyć muzykę troszkę na boczek”, ponieważ był zajęty pracą w Urzędzie Gminy w Łomży oraz miał trudny rok na studiach magisterskich.

W czerwcu bieżącego roku, Piotrek poznał swojego managera Mariusza Łubińskiego, z którym rozpoczął bardzo owocną współpracę. W biurze SALEM PROMOTION Wiszu poznał także DEJWA, z którym… No właśnie, co DEJW ma wspólnego z WISZEM? Jak powstała NOWA, odlotowa „RAKIETA” od Wisza?

Postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z Piotrkiem i dowiedzieć się kilku ciekawostek. Przeczytajcie!

 

Swoją karierę rozpocząłeś ok. 4 lata temu. 3 lata twórczości i prawie roczna przerwa. Czym była ona spowodowana?

Na co dzień pracuję w Urzędzie Miasta w Łomży, również jestem na ostatnim roku studiów magisterskich akurat przez ten rok był dla mnie ciężki pod względem zawodowym, muzykę musiałem odłożyć troszkę na boczek 😉

Co jest dla Ciebie ważniejsze, bliższe Twojemu sercu? Praca biurowa czy scena?

Co jest bliższe hm… Muzyka jest dla mnie ważna jak i zawód. Pracę mam od poniedziałku do piątku, koncerty w weekend.

Te dwa miejsca: biuro – scena, są zupełnie różne. Co jest dla Ciebie odpoczynkiem, a co traktujesz jako pracę? Koncerty czy papiery?

Porównując pracę w Urzędzie a muzykę stwierdzam, iż są to dwa odmienne światy. Weekend (koncerty) to oderwanie od codzienności. Lubię to, co robię.

Po tej rocznej przerwie odpaliłeś muzyczną „Rakietę”. Co więcej – we współpracy z Dejwem…

To prawda, utwór pt.: „Rakieta” skomponował dla mnie Dawid Kulesza. Na pewno współpracę będę kontynuował 😉

Kiedy i jak się poznaliście?

Kiedy się poznaliśmy, hm… Chyba u Mariusza w biurze (śmiech). Następnie Dawid miał koncert tego samego dnia, na który się wybrałem… Tak nastąpiło zapoznanie.

Jak fani odbierają „Rakietę”?

Najlepiej wypadałoby spytać fanów jak ją odbierają. Utwór w ponad 2 tygodnie osiągnął zasięg 170 tysięcy… To chyba jest dobrze 🙂

A co Ty o niej myślisz? Od początku, od usłyszenia pierwszych dźwięków byłeś na „tak”, czy miałeś jakieś „ale”…?

Gdy usłyszałem pierwszą wersje utworu „Rakieta” od razu byłem na tak. Po jakimś czasie prosiłem Dawida żeby zmienił aranżację, ale to nie było to samo. Jednak pierwsza wersja najbardziej przypadła mi do gustu.

Czy kolejna produkcja również będzie spod ręki Dejwa i jego NOVA SOUND Studio? I przede wszystkim – kiedy będziemy mogli usłyszeć kolejną nowość?

Myślę, że kolejna produkcja również powstanie spod ręki Dawida. Nie mam jeszcze pojęcia kiedy to nastąpi.

Nie myślałeś o duecie z Dejwem?

Pod względem duetów z danym wykonawcą to niespodzianka dla fanów. Wszystko możliwe! 🙂

 

Pięknie dziękujemy za rozmowę! A Was, drodzy DISCO fani, serdecznie zapraszamy do oglądania NOWOŚCI od formacji WISZU pt.: „RAKIETA”! 🙂

 

Wiszu – RAKIETA (Official Video)

MANAGEMENT, KONCERTY: 608 681 689 ZAMÓW KONCERT email: mlubinski@salemstudio.pl * Oficjalny FanPage: https://www.facebook.com/FormacjaWisz… * Aranżacja: Dawid Kulesza (DEJW) ► SNAPCHAT: piotrekwiszu ► INSTAGRAM: wiszuoffical Ustaw utwór „RAKIETA” jako sygnał oczekiwania na połączenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here