W ostatnim czasie jest bardzo głośno o nadchodzącej wiosennej MEGA PREMIERZE dwóch bardzo doświadczonych muzyków, na naprawdę wysokim poziomie – DEFIS & MARCIN MILLER.

Dwa charyzmatyczne i mocne głosy połączone w jednym utworze „Zakochane oczy”? To możliwe!

„Nadchodzi premiera i duet roku!
O tym, że muzyka łączy pokolenia wiadomo od dawna. Wbrew pozorom, nie jest łatwo mówić o muzyce. Temat ten wymaga głębszych przemyśleń. W życiu każdego z nas stanowi ważny element. Żadna inna dziedzina sztuki nie wpływa tak na podświadomość jak ona. Ale jaką rolę ona spełnia w naszym życiu? Czy jest lekarstwem na smutek? Czy może nas natchnąć do działania? Czy dzięki niej możemy zmienić stosunek do pewnych spraw, patrzeć na świat z innej perspektywy?
Karol Zawrotniak (DEFIS) z Macinem Millerem (BOYS) postanowili to sprawdzić.” – czytamy w opisie wydarzenia zbliżającej się premiery ROKU!

Wokół pełno duetów, pełno mieszanek, kombinacji muzycznych… Tej, jak żadnej innej wyjątkowo nie możemy się doczekać. My oraz wszyscy fani muzyki disco. Początkowo premiera zaplanowana była na 14 kwietnia 2017 roku, aczkolwiek została ona przesunięta na 7 kwietnia! Tak! Już w piątek PREMIERA „Zakochanych oczu”! <3 A To wszystko dzięki fanom, którzy domagali się wcześniejszej premiery.

„Utwór opowiada o miłości od pierwszego wejrzenia i co może się z nią stać po tym krótkim czasie.
Klip do piosenki nawiązuję do spektaklu, którym jest życie.” – dodają Panowie zdradzając co nieco o najnowszej produkcji.

Teledysk został zrealizowany dzięki DWAEM MEDIA GROUP. W klipie wystąpią: Karol Zawrotniak, Marcin Miller, Dariusz Zieliński, Arkadiusz Stałęga, Aneta Banach.

Czekamy z niecierpliwością! Pamiętajcie – 7 kwietnia, godzina 18:00 – PREMIERA duetu DEFIS & MARCIN MILLER – „Zakochane oczy” ♥

Zachęcamy do brania udziału w wydarzeniu:

 

Defis & Marcin Miller – Zakochane Oczy

Nadchodzi premiera i duet roku! O tym, że muzyka łączy pokolenia wiadomo od dawna. Wbrew pozorom, nie jest łatwo mówić o muzyce. Temat ten wymaga głębszych przemyśleń. W życiu każdego z nas stanowi ważny element. Żadna inna dziedzina sztuki nie wpływa tak na podświadomość jak ona. Ale jaką rolę ona spełnia w naszym życiu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here