Piękni i młodzi, zwariowani i utalentowani – tak możemy określać zespół POWER BOND, który tworzy trzech gentelmenów – Sylwek, Paweł, Mateusz. Chłopców kojarzycie zapewne z utworów takich jak: „Kręcisz mnie”, „Pogryziesz mnie” czy „Ciepły śpiworek”. Grupa należy do agencji Salem Promotion.

Wiosna 2017 to czas na kolejną nowość! Panowie zakończyli właśnie zdjęcia do najnowszego teledysku, który został zrealizowany do piosenki „A ja myślę o Tobie”. Realizacją klipu zajęła się firma Salem Design Studio.

Dzięki portalowi disco-polo.info mamy przyjemność przedstawić Wam making of z planu teledysku! Jeju! Co się tam dzieje! 😀 Kiepska pogoda? Deszcz? Wiatr? I myślicie, że to przeszkodziło chłopakom oraz całej ekipie filmowej? Ależ skąd! 😀 Dobre nastroje, humor oraz świetna zabawa od początku do końca towarzyszyła pracującym na planie. Dużo uśmiechu, pozytywna energia i mega fajna atmosfera na pewno przyczynią się do stworzenia niesamowitego materiału video.

Sprawdźcie zatem koniecznie co tam się zadziało 🙂 Jest co oglądać! Już niebawem przekonamy się, czy piosenka „A ja myślę o Tobie” przypadnie do gustu słuchaczom i stanie się hitem wiosny 2017 🙂

 

Power Bond – A ja myślę o Tobie – MAKING OF (Disco-Polo.info)

Na naszym kanale pojawił się własnie making of najnowszego klipu zespołu Power Bond. Zobaczcie jak zapowiada się teledysk do piosenki pt.”A ja myślę o Tobie” . Za realizację nowego klipu odpowiada Salem Design Studio. Subskrybuj nasz kanał: https://goo.gl/3s6wdw ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ► Odwiedź największy portal disco polo w Polsce: http://www.disco-polo.info ► Polub nas na facebooku: http://www.facebook.com/discoipolo Pełna obsługa społecznościowa.

 

Źródło: disco-polo.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here