Stało się! Długo zapowiadana i wyczekiwana premiera wydawnicza od zespołu Taste i wydawnictwa StarMaker Music w postaci albumu „Blisko Ty” trafiła właśnie oficjalnie do przedsprzedaży!

Na płycie znalazło się 18 utworów, w tym 3 remixy. Na trackliście znajdziecie dobrze znane już numery takie jak „Bo bez Ciebie”, „Chcę Twojego ciała”, „Posmakuj nocy”, „Tańcz”, „Wiem” czy „Nikt nie zatrzyma nas”, które promowały to wydawnictwo.

– Płyta ta to kwintesencja dobrego muzycznego smaku. Obowiązkowa pozycja dla sympatyków najwyższej klasy brzmień. Osoby, które zdecydują się na zakup płyty nie będą rozczarowane. Single promujące ten krążek to tylko mały przedsmak tego, co się na nim znalazło – powiedział Paweł Pieniążek ze StarMaker Music.

Płyta dostępna jest w systemie przedsprzedaży w formie digipacka 4PIT. Jej cena wynosi 17,99 PLN ( wysyłka 7 PLN), a zamówić można ją w sklepie wydawcy. W sprzedaży dostępna będzie także wersja cyfrowa (Mp3) w cenie 12,99 PLN. Istnieje także możliwość zakupu pakietowego (CD Mp3) w cenie: 23,99 PLN koszta wysyłki (7 PLN).

http://starmakermusic.8merch.com/services/store

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here