MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO nie musimy przedstawiać. Legenda… Oryginał… Każdy z nas słysząc to nazwisko, od razu ma przed oczami czerwone włosy, zakolczykowaną twarz i zespół ICH TROJE, którego Michał jest liderem, wokalistą oraz autorem większości utworów.

„WIŚNIA” to FENOMEN, wyjątek, człowiek mega oryginalny. Jak powiedział JACEK ŁĄGWA na 20-leciu grupy ICH TROJE –„Michała się albo kocha, albo nienawidzi”.

Miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów, dwadzieścia lat na scenie. Nie ma osoby, która nie zna „Wstań, POWIEDZ – nie jestem sam” lub „A wszystko to, bo Ciebie kocham!”. ICH TROJE reprezentuje gatunek fabularyzowanego POP-u.

Od wielu lat prasa podejmuje temat życia i twórczości MICHAŁA. Dwadzieścia lat na scenie to całkiem spory dorobek, a także bagaż doświadczeń, przeżyć.

Z jednej strony – osoba medialna, z drugiej jednak – człowiek wrażliwy, wyjątkowy… Po prostu idol z dzieciństwa!

Rozmowa z Michałem podczas imprezy „ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY” była nie tyle wyzwaniem, o ile czymś bardzo stresującym, wzbudzającym ogromne emocje. W końcu gadaliśmy na „poważnie” 😉

Udało nam się wyciągnąć od MIŚKA sporo ciekawych informacji związanych z nie tylko z gatunkiem muzycznym, którym się zajmujemy, czyli DISCO POLO, lecz także co nieco na temat planów przyszłościowych zespołu ICH TROJE…

Co Michał Wiśniewski ma wspólnego z muzyką taneczną? Jak czuł się śpiewając na Stadionie Narodowym w Warszawie? Jakie ma plany na nadchodzącą jesień? Czy zespół Ich Troje po zakończeniu trasy koncertowej na 20-lecie istnienia zespołu szykuje jeszcze jakieś nowości?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie!!! Zapraszamy do oglądania i udostępniania! 🙂

 

PGE ROZTAŃCZONY NARODOWY 2016 / MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYWIAD 4disco.tv

Co Michał Wiśniewski ma wspólnego z muzyką taneczną? Jak czuł się śpiewając na Stadionie Narodowym w Warszawie? Jakie ma plany na nadchodzącą jesień? Czy zespół Ich Troje po zakończeniu trasy koncertowej na 20-lecie istnienia zespołu szykuje jeszcze jakieś nowości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here