MACZO już niebawem zaskoczy nas kolejną NOWOŚCIĄ! 🙂
Ostatnią produkcją Maćka był utwór stworzony razem z DJ SEQUENCE – „Chciałem być singlem”.

Już 30 marca PREMIERA najnowszego teledysku do piosenki „Marilyn Monroe”!
Na swoim fanpage’u Maczo zaprezentował krótką zapowiedź VIDEO nadchodzącej propozycji! 🙂

Poprosiliśmy Maćka aby opowiedział nam co nieco o swojej najnowszej produkcji:

MACZO – Marilyn Monroe to piosenka od której zaczęła się moja przygoda z muzyką Disco Polo. Jest to pierwszy tekst, który został przeze mnie stworzony, ale… schowany głęboko w szufladzie. Od wielu osób słyszałem pozytywne opinie na jej temat, jednak zwlekałem z jej publikacją, ponieważ chciałem dłużej nad nią popracować i wypuścić coś naprawdę dobrego. Z pomocą przyszedł mi Marek Gwiazdowski z zespołu MIG, który naniósł kilka poprawek, dzięki którym piosenka w moim odczuciu stała się kompletna. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie mu za to podziękować.”

Co za historia! Jest to pierwszy tekst Maćka, więc z całą pewnością ma do niego ogromny sentyment! 🙂 Ponadto w produkcji palce maczał dobrze Wam znany Marek z zespołu MIG! Po takiej zapowiedzi już naprawdę nie możemy się doczekać… Zresztą, podobnie jak sam Maciek! :

„Mam przeczucie, że piosenka może trafić do wielu osób, ponieważ dostawałem wiele pozytywnych komentarzy, nie tylko po występach ale również poprzez portale społecznościowe. Jest to niewątpliwie dobra prognoza przed zbliżającą się premierą. Której szczerze mówiąc… sam nie mogę się doczekać! :-)”

Przed PREMIERĄ mamy dla Was jeszcze kilka bardzo ciekawych informacji! MACZO zdradził nam co go zainspirowało do napisania utworu:

„Ikona piękna zainspirowała mnie do napisania tej piosenki, która uznawana jest za ideał kobiety.”

Ech, te kobitki… A, właśnie. Co to za Pani, piękna Pani, która wystąpiła w teledysku…? Też się zastanawiacie? Zatem przeczytajcie koniecznie kolejną wypowiedź Maćka! :

„Główną rolę w teledysku odegrała Monika Chmielecka, która została mi polecona przez Angelikę Żmijewską z zespołu Top Girls. Monika okazała się strzałem w dziesiątkę! Właśnie takiej Marilyn szukałem! Oprócz profesjonalnego podejścia przy kręceniu teledysku Monika wykazała się również dobrą grą aktorską, co będziecie mogli zobaczyć w nowym teledysku Maczo.”

No i jeszcze Angie – jedna z odlotowych TOPEK miała swój malutki wkład w tę produkcję! Wow! 🙂

Ponadto udało nam się dowiedzieć, że za realizację klipu odpowiada Andrzej Kocuba Production wraz ze wspraciem Michała Wagnera (dron i zdjęcia) oraz Igi Okuniewskiej (making of).
„Uwielbiam współpracować z tymi ludźmi! Na planie panuje pełen profesjonalizm połączony z rodzinną i miłą atmosferą. Szczerze… Polecam tego Allegrowicza każdemu! :-)” – dodaje Maczo.

Teledysk został nakręcony przy współpracy z lokalem Hop-Chop BarberShop Saska Kępa, Stacją Paliw Pełka S. (Nowe Lipiny, ul. Szosa Jadowska 55) oraz właścicielem pojazdu Ford Mustang – Marcinem Wytrykus.

Czekamy z niecierpliwością na PREMIERĘ!!! Pamiętajcie – już 30 marca!!!

 

MACZO – Marilyn Monroe (Zapowiedź)

ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ – JUŻ 30 MARCA!!! ► KONCERTY, KONTAKT: e-mail: maczo.official@gmail.com || tel. +48 508 415 020 ► Facebook MACZO: https://www.facebook.com/maczoofficial/ ► Facebook Maciej Kuśmierz: https://www.facebook.com/maciek.kusmierz ► Instagram: maczo_official ► Snapchat: maczo_official ► ZAKAZ KOPIOWANIA MATERIAŁÓW NA INNE KANAŁY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here