LUKI to zespół, który od września 2016 roku działa na rynku polskiej sceny muzycznej! 🙂 W skład grupy wchodzi lider, wokalista, założyciel – Łukasz Wasiak.

Na swoim koncie ma już utwory takie jak: „Imprezy czas” czy (tegoroczny) „Za Tobą szaleję”.

Na wiosnę grupa przygotowała kolejną nowość pt. „W moich ramionach”! Kolejny raz na wesoło 🙂 Pojawią się gitary elektryczne, blond piękność Aleksandra Bryl oraz… Zresztą, to musicie zobaczyć sami!

„Specjalne podziękowania za pomoc przy realizacji klipu dla: właścicieli i pracowników Pałac Poledno Zespół: Luki Łukasz Wasiak model: Aleksandra Bryl make up: Monika Gruszka Foto i Film: Salem Design Studio” – czytamy na ich Facebookowej stronie.

Tymczasem zobaczcie co działo się na planie zdjęciowym! Czy Łukasz Wasiak zrobił klip za 30 000 euro?!?!?! :O
Oczywiście to malutki żarcik 😀 Obejrzyjcie MAKING OF przygotowany przez SALEM DESING STUDIO oraz niezawodny portal disco-polo.info, któremu serdecznie dziękujemy 🙂

 

LUKI Łukasz Wasiak – W Moich Ramionach – MAKING OF (Disco-Polo.info)

Na naszym kanale pojawił się własnie making of najnowszego klipu zespołu LUKI. Zobaczcie jak zapowiada się teledysk do piosenki pt. W Moich Ramionach. Za realizację nowego klipu odpowiada Salem Design Studio. Subskrybuj nasz kanał: https://goo.gl/3s6wdw ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ► Odwiedź największy portal disco polo w Polsce: http://www.disco-polo.info ► Polub nas na facebooku: http://www.facebook.com/discoipolo Pełna obsługa społecznościowa.

 

Źródło: disco-polo.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here