I takie zespoły uwielbiamy! Non stop dostarczają nam NEWSów, ciekawych informacji, co sprawia, że możemy o nich pisać… pisać… pisać… 😉

Dziesiątki przebojów, setki koncertów i miliony… Miliony fanów, miliony odsłon w serwisie YouTube!

Całkiem niedawno zespół Milano świętował pierwszą w swojej karierze tak ogromną liczbę wyświetleń swojego teledysku – mianowicie klip do utworu „Baśka Barbara” został obejrzany ponad 10 milionów razy w niespełna 2 lata!

Myślicie – sukces? To czytajcie dalej! Owszem, jest to naprawdę wielkie osiągnięcie Mirka Trzcińskiego i jego zgranej ekipy. Niejeden zespół może im pozazdrościć! Ale to jeszcze nic w porównaniu z kolejnym Sukcesem przez duże „S”! Otóż ich najnowsza propozycja – „Już za późno” – będąc w sieci zaledwie 8 miesięcy również pokazuje ten jakże fantastyczny wynik – 10 MILIONÓW wyświetleń!!!

Z całego serducha GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za tę produkcję oraz za kolejne przeboje przebojowej grupy 😉 Piękności, Panowie! 🙂

Na ich sukcesy i wielkie przeboje nigdy nie jest ZA PÓŹNO… 🙂

 

MILANO – Już za późno (Official Video 2016) NOWOŚĆ Disco Polo!

MILANO – Już za późno (Official Video 2016) NOWOŚĆ Disco Polo! Muzyka i tekst – Krzysztof Tatarczuk Wokal, mix & mastering – Andrzej Jorsz Pobierz dzwonek! Wyślij HIT.78091 na 7268 (2,46zł) Pobierz MP3! Wyślij HIT.78058 na 7368 (3,69zł) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here