Tak POZYTYWNEGO zespołu dawno nie było! 😉 Niesamowicie zdolna i piękna Aneta Działak, która jest liderką i wokalistką grupy INESS po raz kolejny pokaże na co ją stać!

Serca fanów zdobyła w talent-show DISCO STAR. To właśnie tam po raz pierwszy mogliśmy podziwiać jej talent i urodę. Od niedawna jest pod skrzydłami managera Mariusza Łubińskiego i agencji Salem Promotion. Kariera Iness brnie do przodu w zaskakującym tempie!
Anetkę znacie z utworów: „Pozytywnie”, „Wyjątkowy”, „Ty i ja”, czy „Spełniaj moje sny”. Na dobry początek wiosny razem ze swoim zespołem, który współtworzy z dwiema tancerkami – Klaudią i Wictorią, oraz Dj Jac-Obem (Kubą Poradą), przygotowała kolejną NOWOŚĆ!

Utwór, do którego został zrealizowany najnowszy teledysk nosi tytuł ”Modliszka”. Opowiada o kobiecie, która niegdyś zraniona przez ukochanego, postanawia… bawić się facetami! 😉

„Chcę być Twoją muzą, chcę być Twoją damą,
Krótko będę z Tobą i ucieknę rano!” – tak brzmi fragment refrenu piosenki.

W teledysku oprócz pełnego składu zespołu zobaczymy także modela i dziennikarza Mateusza Górala, który już wcześniej miał przyjemność współpracować z Salem Promotion – mianowicie wystąpił w teledysku DEJWA do utworu „Nietypowa”.

Klip INESS został zrealizowany w warszawskim hotelu oraz w klubie Explosion.

„Specjalne podziękowania za pomoc przy realizacji klipu dla: właścicieli i pracowników Blender, Clubu Explosion Warszawa Zespół: Iness model: Mateusz Góral Jarzębiak, Kuba Porada, Wictoria Kozłowska, Klaudia Kozłowska make up: Sylwia Woltańska Foto i Film: Salem Design Studio” – czytamy na fanpage’u formacji.

 

Co działo się na planie zdjęciowym? To możecie już zobaczyć sami! Dzięki Salem Desing Studio i portalowi disco-polo.info mamy przyjemność obejrzeć MAKING OF i dowiedzieć się co tam się działo na planie 🙂 Poznacie pierwsze ujęcia, stylizacje, a także wszystkich aktorów! Sceny łóżkowe, kwiaty, wino, zdjęcia, kolacja, impreza w klubie, przystojni mężczyźni oraz ona – przepiękna Aneta!
Zobaczcie koniecznie co tam się działo! Było romantycznie, wesoło i gorrrrrrrrrąco! 🙂

Premiera jeszcze w maju! Nie możemy się doczekać 🙂

 

INESS – MODLISZKA – MAKING OF (Disco-Polo.info)

Na naszym kanale pojawił się własnie making of najnowszego klipu zespołu INESS. Zobaczcie jak zapowiada się teledysk do piosenki pt. MODLISZKA. Za realizację nowego klipu odpowiada SALEM DESIGN STUDIO Subskrybuj nasz kanał: https://goo.gl/3s6wdw ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ► Odwiedź największy portal disco polo w Polsce: http://www.disco-polo.info ► Polub nas na facebooku: http://www.facebook.com/discoipolo Pełna obsługa społecznościowa.

 

Źródło: disco-polo.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here