Tak POZYTYWNEGO zespołu dawno nie było! 😉 Niesamowicie zdolna i piękna Aneta Działak, która jest liderką i wokalistką grupy INESS po raz kolejny pokaże na co ją stać!

Serca fanów zdobyła w talent-show DISCO STAR. To właśnie tam po raz pierwszy mogliśmy podziwiać jej talent i urodę. Od niedawna jest pod skrzydłami managera Mariusza Łubińskiego i agencji Salem Promotion. Kariera Iness brnie do przodu w zaskakującym tempie!

Anetkę znacie z utworów: „Pozytywnie”, „Wyjątkowy”, „Ty i ja”, czy „Spełniaj moje sny”. Na dobry początek wiosny razem ze swoim zespołem, który współtworzy z dwiema tancerkami – Klaudią i Wictorią, oraz Dj Jac-Obem (Kubą Poradą), przygotowała kolejną NOWOŚĆ!

Utwór, do którego w miniony weekend został zrealizowany najnowszy teledysk nosi tytuł ”
Modliszka”. Opowiada o kobiecie, która niegdyś zraniona przez ukochanego, postanawia… bawić się facetami! 😉

„Chcę być Twoją muzą, chcę być Twoją damą,
Krótko będę z Tobą i ucieknę rano!” – tak brzmi fragment refrenu piosenki.

W teledysku oprócz pełnego składu zespołu zobaczymy także modela i dziennikarza Mateusza Górala, który już wcześniej miał przyjemność współpracować z Salem Promotion – mianowicie wystąpił w teledysku DEJWA do utworu „Nietypowa”.

Klip INESS został zrealizowany w warszawskim hotelu oraz w klubie Explosion.

 

„Specjalne podziękowania za pomoc przy realizacji klipu dla: właścicieli i pracowników Blender, Clubu Explosion Warszawa Zespół: Iness model: Mateusz Góral Jarzębiak, Kuba Porada, Wictoria Kozłowska, Klaudia Kozłowska make up: Sylwia Woltańska Foto i Film: Salem Design Studio” – czytamy na fanpage’u formacji.

Natomiast w jednej z TRANSMISJI LIVE z trasy, grupa Iness opowiedziała co działo się na planie:

„Było nudno, sztywno, beznadziejnie. Ale mimo wszystko zapraszamy na zbliżającą się premierę, ponieważ na potrzeby nagrań klipu Aneta umyła włosy, a my tancerki umyłyśmy zęby żeby się do Was ładnie uśmiechać. Zatem warto!” – żartowały dziewczyny. Także jak widać humor ich nie opuszcza 😀

Zachęcamy do obejrzenia znakomitej FOTOrelacji z planu! Zobaczcie koniecznie co tam się działo! Było romantycznie i gorrrrrrrrrąco! 🙂

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here