Jesień 2016 to czas NOWOŚCI między innymi od zespołu CRISTO DANCE. Już teraz możemy cieszyć oczy i uszy PREMIEROWYM kawałkiem wraz z teledyskiem! Co więcej, muzykę oraz słowa tego utworu napisał sam GESEK! Jak to się stało…?

„Poprosiłem Geska o napisanie dla mnie utworu. Jak wszyscy wiemy, Gesek jest bardzo wszechstronny i porusza się sprawnie w różnych stylach muzycznych, dlatego zgłosiłem się do niego, a prócz tego mieszkamy bardzo blisko siebie. To będzie utwór w moim charakterze muzycznym, pt: „Zjem Cię całą”. Inspiracją aranżacyjną, będą brzmienia latino – dance. Właśnie nagraliśmy teledysk. Będzie to solowy projekt z małym wsparciem Geska oraz Serenity Studio, którzy pomogli mi dobrą radą, itp.” – mówi Krzysztof Zieliński, wokalista zespołu.

Ponadto Krzysiek podesłał nam podziękowania dla poszczególnych osób, które pomogły przy realizacji „ZJEM CIĘ CAŁĄ”…

„Jestem mega zadowolony i tu szczególny ukłon oraz podziękowanie kieruję w stronę samego autora kompozycji – Łukasz Gesek, a także Paweł Serenity Szymczyk, który cały utwór ubrał w niepowtarzalną i bardzo dynamiczną aranżację oraz zadbał o naturalne brzmienia wokali. Całą muzyczną historię, kreatywną wizją i filmowym montażem ukazał Marcin Szupłak ze wsparciem Kacper Bork. Serdeczna dziękówa, leci także do przepięknej sekcji tanecznej z Roxana Orłowska na czele oraz Marta Kajdan, Kamila Francuzik, Weronika Brozio, a także Anna Maria i Marta Kowalska. Oczywiście historia ukazana w klipie, nie była by możliwa bez przepięknej pary, którą na planie stworzyli Grzesiek Nersisyan i jak zwykle przepiękna i profesjonalna Rut Maria Łozowska. Na podziękowania zasługują także Bartek Miętkiewski i Igor Wasiewicz-Pawlaczyk, wspólnie z którymi, mam nadzieję stworzyć jeszcze wiele ciekawych, muzycznych produkcji.”

Dużo tańca, uśmiechu, dobrej zabawy i MIŁOŚCI! To wszystko możecie spotkać w klipie CRISTO DANCE do utworu „ZJEM CIĘ CAŁĄ”!

Zachęcamy do oglądania teledysku! 🙂

 

Muzyka i Słowa: Łukasz Gesek
Aranżacja / Mix / Mastering / Wokale: Serenity Studio
Realizacja Video: Produkcja Marcin Szupłak

 

CRISTO DANCE – Zjem Cię Całą (Official Video)

Subskrybuj ✔ Udostępnij ✔ Skomentuj ✔ Zostaw lajka * Muzyka i Słowa: Łukasz Gesek * Aranżacja / Mix / Mastering / Wokale: Serenity Studio * Realizacja Video: Produkcja Marcin Szupłak * KONTAKT Z ZESPOŁEM/KONCERTY:(+48)604-841-816/(+48)519-301-907 / https://www.facebook.com/cristo.discopolomusic/ http://cristodance.pl/ e-mail: kontakt@cristodance.pl *ARANŻACJA:Cristo Dance – Zjem cię całą (aranż).wav http://www45.zippyshare.com/v/GKhKppRm/file.html *WOKALE:Cristo Dance – Zjem cię całą (vocal mix 136 BPM WET).wav http://www60.zippyshare.com/v/dikOMT4b/file.html *tekst piosenki „Zjem cię całą” Odkąd Cię poznałem serce oszalało, zawirował cały świat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here