Nareszcie wiemy co szykuje dla nas legendarna grupa Akcent! Oprócz premiery najnowszego teledysku do utworu „Czekam na Ciebie”, ruszy oficjalna strona zespołu!

9. grudnia zespół Akcent wyleciał w trasę koncertową do Kanady. Swoim wyjątkowym koncertem zachwycił tamtejszą Polonię. Po zakończeniu trasy ZENIU i RYSIU polecieli na Kubę…

Kilkudniowy pobyt na Hawanie (Kuba), był pracowity. Otóż zespół AKCENT właśnie na tej pięknej wyspie nakręcił swój NAJNOWSZY TELEDYSK! Materiał wideo został zrealizowany do utworu „Czekam na Ciebie”, który po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć na Festiwalu w Ostródzie. Kilka dni później w sieci pojawiło się nagranie AUDIO, które obecnie zostało wysłuchane ponad 5 milionów razy!

„W dniu 8 marca 2017 roku premiera naszego nowego teledysku do Piosenki „CZEKAM NA CIEBIE” oraz wielka niespodzianka ….nowa strona Internetowa , która została wykonana w najnowszej technologii … Łączymy dwie premiery …To wszystko dla naszych Kochanych Fanów……Odliczajcie już tylko kilka dni…do wielkich premier….Strona została zooptymalizowana pod systemy komputerowe: Windows 7,8,10 , Android , IOS 8.0, 9.0, 10,2 ,Mac OS…”  – czytamy na oficjalnym fanpage’u grupy Akcent.

Czekamy niecierpliwie zarówno na premierę klipu, jak również na nową stronę internetową!

 

Akcent – Czekam Na Ciebie NOWOŚĆ 2016 – Wersja Studyjna

Strona www: http://www.zespolakcent.pl facebook: https://www.facebook.com/akcentpolska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here